18.01.2018

Termíny odpočtov za rok 2017

Náhradné odpočty vykonané po termíne 16.01.2018 budú spoplatnené - poplatok za mimoriadny odpočet meračov po stanovenom termíne je 10,00 €. Uvedený poplatok je potrebné uhradiť u správcu (Tatranský správcovský dom s.r.o.) pred vykonaním náhradných odpočtov. Odpočet teplej vody po 31.1.2018 nebude použitý vo vyúčtovaní nákladov pre rok 2017, bude použitý ako počiatočný stav pre vyúčtovanie nákladov pre nasledujúci rok.

 

POPRAD - harmonogram odpočtov RMK (kapilárové)

 

Bytový dom

č.vch.

Dátum odpočtov

Čas odpočtov

 

Bečva

2

18.12.2017

15.45-16.45 hod.

 

 

1

18.12.2017

16.50-17.50 hod.

 

Múza

3

16.12.2017

14.00-15.00 hod.

 

 

1

16.12.2017

15.00-16.00 hod.

 

Sokol/1

12

15.12.2017

16.30-17.30 hod.

Len vodomery

Sokol /2

10

15.12.2017

17.30-18.30 hod.

Len vodomery

 

 POPRAD - harmonogram odpočtov RME (elektronické)

 

Bytový dom

č.vch.

Dátum odpočtov

Čas odpočtov

 

Akord

 

05.01.2018

13.00 -15.30 hod

 

Balada/1

30

06.01.2018

09.00-10.00 hod.

 

 

32

06.01.2018

10.00-11.00 hod.

 

Balada/2

34

06.01.2018

11.00-12.00 hod.

 

 

36

06.01.2018

12.00-13.00 hod.

 

Báseň

 

07.01.2018

08.30-12.00 hod.

 

Bilina/1

33

04.01.2018

15.45-16.40 hod

 

 

31

04.01.2018

16.40-17.30 hod.

 

Bilina/2

35

11.01.2018

17.45-18.45 hod.

 

 

37

11.01.2018

18.45-19.45 hod.

 

Čistina

 

06.01.2018

08.30-12.00 hod.

 

Dita

 

06.01.2018

14.30-18.30 hod.

 

Dobrota

 

07.01.2018

13.30-15.00 hod.

 

Idyla/2

10

06.01.2018

17.30-18.30 hod.

 

Idyla/2

12

06.01.2018

18.30-19.30 hod.

 

Jasná

78

03.01.2018

15.00-15.50 hod.

 

 

80

03.01.2018

15.50-16.40 hod.

 

 

82

03.01.2018

16.40-17.30 hod.

 

Javorina

61

02.01.2018

15.45-16.35 hod.

 

 

63

02.01.2018

16.35-17.25 hod.

 

 

65

02.01.2018

17.25-18.15 hod.

 

Jeseň

10

02.01.2018

15.45-16.25 hod.

 

 

8

02.01.2018

16.25-17.05 hod.

 

Krása

19

04.01.2018

17.50-18.50 hod.

 

 

21

04.01.2018

18.50-19.50 hod.

 

Kysuca

19

13.01.2018

09.00-10.00 hod.

 

 

17

13.01.2018

10.00-11.00 hod.

 

 

15

13.01.2018

11.00-12.00 hod.

 

Latorica

 

03.01.2018

16.00-19.30 hod.

 

Leto

 

12.01.2018

16.20-17.20 hod.

 

Ľúbosť/2

23

05.01.2018

17.50-18.50 hod.

 

 

21

05.01.2018

18.50-19.50 hod.

 

Lúč

4

07.01.2018

14.30-15.30 hod.

 

 

6

07.01.2018

15.30-16.30 hod.

 

Ľalia

3

03.01.2018

17.40-18.35 hod.

 

 

5

03.01.2018

18.35-19.30 hod.

 

Mladosť

1

09.01.2018

15.50-16.50 hod.

 

 

3

09.01.2018

16.50-17.50 hod.

 

Myšlienka/1

17

07.01.2018

09.00-10.00 hod.

 

 

19

07.01.2018

10.00-11.00 hod.

 

Myšlienka/2

21

07.01.2018

11.00-12.00 hod.

 

 

23

07.01.2018

12.00-13.00 hod.

 

Nádej/1

7

03.01.2018

17.50-18.50 hod

 

 

9

03.01.2018

18.50-19.50 hod.

 

Nádej/2

11

08.01.2018

15.50-16.50 hod.

 

 

13

08.01.2018

16.50.17.50 hod.

 

Nádej/3

15

08.01.2018

17.50-18.50 hod.

 

 

17

08.01.2018

18.50-19.50 hod.

 

Nadšenie

 

07.01.2018

15.00-17.00 hod.

 

Narcis

 

08.01.2018

16.00-17.00 hod.

 

Neva

 

10.01.2018

16.00-19.30 hod.

 

Obzor

17

12.01.2018

15.00-16.00 hod.

 

 

19

12.01.2018

14.00-15.00 hod.

 

Odhodlanie/1

25

09.01.2018

16.00-16.45 hod.

 

 

27

09.01.2018

16.45-17.30 hod.

 

Odhodlanie/2

29

09.01.2018

17.30-18.15 hod.

 

 

31

09.01.2018

18.15-19.00 hod.

 

Ondava

 

02.01.2018

16.00-19.30 hod.

 

Ozvena/1

6

08.01.2018

19.00-20.00 hod.

 

 

8

08.01.2018

18.00-19.00 hod.

 

Ozvena/2

10

08.01.2018

17.00-18.00 hod.

 

 

12

08.01.2018

16.00-17.00 hod.

 

Plameň

9

09.01.2018

17.50-18.50 hod.

 

 

11

09.01.2018

18.50-19.50 hod.

 

Planina

 

06.01.2018

13.30-17.00 hod.

 

Plutónium

 

09.01.2018

15.45-17.45 hod.

 

Premena

11

03.01.2018

15.45-16.35 hod.

 

 

9

03.01.2018

16.35-17.25 hod.

 

Pohľad

 

08.01.2018

15.45-17.20 hod.

 

Pochodeň

 

03.01.2018

17.30-19.00 hod.

 

Radosť

4

03.01.2018

15.50-16.50 hod.

 

 

2

03.01.2018

16.50-17.50 hod.

 

Riava

9

07.01.2018

16.40-17.40 hod.

 

 

11

07.01.2018

17.40-18.40 hod.

 

Skalnica

33

10.01.2018

15.45-16.35 hod.

 

 

35

10.01.2018

16.35-17.25 hod.

 

 

37

10.01.2018

17.25-18.15 hod.

 

Sláva/1

23

06.01.2018

09.00-10.00 hod.

 

 

25

06.01.2018

10.00-11.00 hod.

 

Sláva/2

27

06.01.2018

11.00-12.00 hod.

 

 

29

06.01.2018

12.00-13.00 hod.

 

Sláva/3

31

06.01.2018

14.00-15.00 hod.

 

 

33

06.01.2018

15.00-16.00 hod.

 

Sláva/4

35

06.01.2018

16.00-17.00 hod.

 

 

37

06.01.2018

17.00-18.00 hod.

 

Spiš

29

13.01.2018

12.00-13.00 hod.

 

 

27

13.01.2018

13.00-14.00 hod.

 

+ mestské 12bytov

25

13.01.2018

14.00-15.00 hod.

 

Súhra

 

08.01.2018

17.20-18.35 hod.

 

Šafrán

 

08.01.2018

17.00-18.00 hod.

 

Śťastie/1

39

02.01.2018

15.50-16.50 hod.

 

 

41

02.01.2018

16.50-17.50 hod.

 

Šťastie/2

43

02.01.2018

17.50-18.50 hod.

 

 

45

02.01.2018

18.50-19.50 hod.

 

Topľa

 

05.01.2018

13.45-17.45 hod.

 

Útecha

 

02.01.2018

17.15-18.45 hod.

 

Úsmev/1

4

10.01.2018

15.50-16.50 hod.

 

 

6

10.01.2018

16.50-17.50 hod.

 

Úsmev/2

8

10.01.2018

17.50-18.50 hod.

 

 

10

10.01.2018

18.50-19.50 hod.

 

Vnem

4

07.01.2018

17.00-18.00 hod.

 

 

6

07.01.2018

18.00-19.00 hod.

 

Vytrvalosť/1

5

05.01.2018

16.00-17.00 hod.

 

 

7

05.01.2018

17.00-18.00 hod.

 

Vytrvalosť/2

9

05.01.2018

18.00-19.00 hod.

 

 

11

05.01.2018

19.00-20.00 hod.

 

Wisla

23

04.01.2018

17.45-18.30 hod.

 

 

25

04.01.2018

18.30-19.30 hod.

 

Zima

14

12.01.2018

17.20-18.20 hod.

 

 

16

12.01.2018

18.20-19.20 hod.

 

Zora

 

05.01.2018

14.00-16.00 hod.

 

 

 

 

 

 

 

Matejovce - harmonogram odpočtov RME (elektronické)

Bytový dom

č.vch.

Dátum odpočtov               

Čas odpočtov

 

Bebrava

           70

09.01.2018

15.50-17.20 hod.

 

Bodva

54

06.01.2018

13.10-13.30 hod.

 

 

52

06.01.2018

13.30-13.50 hod.

 

Sikenica

66

06.01.2018

13.55-14.15 hod.

 

 

64

06.01.2018

14.15-14.35 hod.

 

Slaná

44

09.01.2018

17.30-17.50 hod.

 

 

46

09.01.2018

17.50-18.10 hod.

 

Tisa

48

10.01.2018

17.30-17.50 hod.

 

 

50

10.01.2018

17.50-18.10 hod.

 

Udava

62

06.01.2018

14.35-14.55 hod.

 

 

60

06.01.2018

14.55-15.15 hod.

 

Vlara

58

06.01.2018

12.30-12.50 hod.

 

 

56

06.01.2018

12.50-13.10 hod.

 

Žitava

            74

10.01.2018

15.50-17.20 hod.

 

 

 

SVIT - harmonogram odpočtov RME (elektronické)

Bytový dom

č.vch.

Dátum odpočtov

Čas odpočtov

 

I/99 - motorest

 

05.01.2018

13.45-15.15 hod.

 

B-3

 

05.01.2018

16.45-18.15 hod.

 

R-1

103

05.01.2018

15.20-15.40 hod.

 

 

104

05.01.2018

15.40-16.00 hod.

 

R-2

102

05.01.2018

16.00-16.20 hod.

 

 

101

05.01.2018

16.20-16.40 hod.

 

Mierova 115

86

05.01.2018

18.20-18.30 hod

Len vodomery

 

87

05.01.2018

18.30-18.40 hod.

Len vodomery

 

88

05.01.2018

18.40-18.50 hod.

Len vodomery

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spišská Belá - harmonogram odpočtov RME (elektronické) a RMK (kapilárové )

Bytový dom

č.vch.

Dátum odpočtov

Čas odpočtov

 

ŠM/A

14

06.01.2018

09.00-09.40 hod.

 

R-4

5

06.01.2018

09.45-10.30 hod.

 

 

4

06.01.2018

10.30-11.15 hod.

 

K-1

3

06.01.2018

11.15-12.00 hod.